MB Stomatologia

Leczenie to nasza fantastyczna pasja

Gabinet MB Stomatologia powstał z myślą o kompleksowym leczeniu stomatologicznym, zgodnym ze światowymi standardami. Spotkasz u nas miłą i profesjonalną obsługę, która sprawi, że wizyta w gabinecie stomatologicznym stanie się przyjemnością.

W naszym gabinecie stosujemy najnowsze materiały najwyższej jakości, produkowane przez światowych liderów w dziedzinie materiałów stomatologicznych

Zapraszamy do zapoznania się z filozofią działania naszego gabinetu.

Zapraszamy do naszego gabinetu

Nazywam się Monika Bogusz. Jestem lekarzem stomatologiem. Po zakończeniu studiów wróciłam do mojego rodzinnego miasta Drawska Pomorskiego, gdzie od kilkunastu lat prowadzę gabinet stomatologiczny.

Od 01 lipca 2011 mam przyjemność zaprosić Państwa do nowego gabinetu mieszczącego się przy ulicy Mickiewicza 6 ( osiedle toruńskie ). Zapraszam wszystkich pacjentów a szczególnie rodziny z dziećmi. W Naszym Centrum Stomatologii proponujemy kompleksowe leczenie dla osób w każdym wieku zapewniając najwyższą jakość usług. Jest to możliwe dzięki nowoczesnym urządzeniom medycznym wspomagającym współczesną stomatologię.

 

Proponujemy między innymi nieinwazyjną diagnostykę rentgenowską. Zdjęcia zębowe i pantomograficzne oraz tomografia komputerowa wykonywane są przy użyciu najnowszych aparatów firmy Carestream między innymi Carestream CS 9600. Dzięki nowoczesnemu mikroskopowi endodontycznemu jesteśmy w stanie uratować najbardziej zagrożony ząb. Przebieg leczenia zależy od oczekiwań i możliwości pacjenta. Świadczymy usługi od najbardziej podstawowych jak leczenie próchnicy do najbardziej wyrafinowanych jak protetyka na implantach. Od kilkunastu lat współpracujemy ze specjalistami z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii i ortodoncji.

 

Zapraszam

Monika Bogusz
Opinie
x
Rejestracja online